- -
Campus d'Alcoi de la UPV

Campus d'Alcoi

 
Inici UPV Alcoi :: El Campus :: Òrgans de govern

Responsables de Departament

Composició Arquitectònica
Juan Francisco Picó Silvestre C2DA13
juapisil@cpa.upv.es 966528454
Comunicacions
Pablo Andrés Bernabeu Soler F3D2
pbernabe@dcom.upv.es 966528512
Economia i Ciències Socials
Jordi Capó i Vicedo F2D3
jorcavi0@esp.upv.es 966528522
Enginyeria de Construcció i de Projectes d'Enginyeria Civil
Francisco Javier Pellicer Climent F4D5
papell@cst.upv.es 966528523
Enginyeria de Sistemes i Automàtica
Adolfo Hilario Caballero F3D5
ahilario@isa.upv.es 966528458
Enginyeria Elèctrica
Rafael Montoya Villena C2DA9
rmontoya@die.upv.es 966528452
Enginyeria Electrònica
José Manuel Benavent García F1D4
jbenaven@eln.upv.es 966528482
Enginyeria Gràfica
Ignacio Tortajada Montañana C3DA1
itortajada@dig.upv.es 966528447
Enginyeria Hidràulica i Medi Ambient
Modesto Pérez Sánchez C1DA6
mopesan1@upv.es 966528440
Enginyeria Mecànica i de Materials
José Enrique Crespo Amorós C1DA1
jocream@dimm.upv.es 966528570
Enginyeria Química i Nuclear
Salvador Cayetano Cardona Navarrete C2DB2
scardona@iqn.upv.es 966528479
Enginyeria Tèxtil i Paperera
Ana María Amat Payá C2DA1
aamat@txp.upv.es 966528471
Estadística i Investigació Operativa Aplicada i Qualitat
Elena Pérez Bernabeu F1D7
elenapb@eio.upv.es 966528588
Física Aplicada
Miguel Ángel Satorre Aznar C2DA15
msatorre@fis.upv.es 966528441
Informàtica de Sistemes i Computadors
Carlos Sastre Mengual F4D3
csastre@disca.upv.es 966524544
Lingüística Aplicada
Ana Paloma Botella Trelis F3D4
apbotell@idm.upv.es 966528495
Màquines i Motors Tèrmics
Jorge Luis Peidro Barrachina C2DB3
jlpeidro@mot.upv.es 966528425
Matemàtica Aplicada
Margarita Mora Carbonell C1DA4
mmora@mat.upv.es 966528493
Mecànica del Medi Continu i Teoria d'Estructures
Ernesto Juliá Sanchis C1DB4
erjusan@mes.upv.es 966528428
Organització d'Empreses
María Francisca Sempere Ripoll F2D6
fsempere@omp.upv.es 966528489
Projectes d'Enginyeria
José Ignacio Sirvent Mira F4D5
jsirvent@cst.upv.es 966528589
Sistemes Informàtics i Computació
Jordi Joan Linares Pellicer F4D7
jorlipel@upvnet.upv.es 966528590


EPSA Band
Concert de Nadal del Cor Sènior del Campus d´Alcoi
Santuari de la Font Roja
Paelles universitàries

EMAS (Obri nova finestra)